Kolorowa drukarka w przystępnej cenie: Canon PIXMA MG3650S

Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje wydrukować dokument, pokazać zdjęcie na ładnym papierze swoim znajomym albo przedstawić schemat działania na papierze. Nie musimy w tym celu koniecznie zgłaszać się do swojego biura czy specjalistycznej drukarni. Wystarczy wyposażyć się w urządzenie takie jak Canon Pixma mg3650s. Za cenę około 350 zł druk w kolorze, a także dobrej jakości domowe ksero może być w naszych rękach. Jakie parametry ma przedstawiony model?

Canon PIXMA MG3650S to rozwiązanie stworzone z myślą o domowych warunkach

Poszukiwanie specjalistycznej drukarni za każdym razem, kiedy chcemy wydrukować niewielki dokument, etykietę na pocztę wymaga od nas poświęcenia cennego czasu. Warto więc wybrać rozwiązanie, które pozwoli nie tylko zaoszczędzić nam niepotrzebnych kilometrów, ale też nie będzie zajmowało dużo miejsca i zapewniać będzie pełną funkcjonalność.

W ten sposób można mówić o produkcie, jakim jest urządzenie wielofunkcyjne canon pixma mg3650s.

PIXMA MG3650S to model, które został wyposażony w podstawowe interfejsy takie jak USB 2.0 oraz moduł WiFi, który w dzisiejszych czasach dla drukarek jest już standardem. Drukarka atramentowa posiada wsparcie dla kartridży kolorowych, a także papieru fotograficznego.

Rozdzielczość druku to 4800 x 1200 pikseli. Maksymalny rozmiar papieru to A4. Sam podajnik przyjmuje papier od przodu.

Parametry, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem

W trakcie zakupów, urządzenie wielofunkcyjne canon pixma mg3650s swoją uwagę zwraca nie tylko tym, że jest to rozwiązanie uniwersalne. Oferuje ono także pakiet możliwości, który pozwala nam iść z duchem czasu. Drukarka została wyposażona w system atramentowy z dwoma kasetami FINE, które sprawiają, że tusz nie wysycha, a sama wymiana trwa zaledwie kilka sekund.

Do dyspozycji użytkownika jest aplikacja mobilna Canon Print, a także funkcje chmury oraz bezprzewodowego korzystania i udostępniania plików.

Warto mieć na uwadze, że producent oferuje możliwość wyposażenia modelu canon pixma mg3650s w oddzielne pojemniki XL z atramentem.

Urządzenie wielofunkcyjne Canon pixma mg3650s dostępne w ofercie sprzedażowej tutaj.