Polecane tusze 652 i wkłady atramentowe do drukarek Hewlett-Packard (czarne i kolorowe)

Każda drukarka atramentowa z czasem potrzebuje wymiany kartridży. Zazwyczaj z urządzenia wyciągamy tylko te z czarną farbą, bo to one ulegają najszybszej eksploatacji. Zdarza się, że po wydrukowaniu kilkudziesięciu zdjęć dojdzie do wyczerpania farb kolorowych. Jakie kolorowe i czarne tusze 652 są polecane przez użytkowników drukarek i urządzeń z serii HP Deskjet Ink advantage?

Jaki wkład atramentowy kupić do swojej drukarki? Oryginalny? Kolorowy? Czarny?

Zakup wkładu atramentowego do drukarki powinien odbywać się w oparciu o nasze preferencje i potrzeby. Jeśli chodzi o to 625 czarny będzie kosztował nas średnio 100 zł za jeden kartridż. Sytuacja ma się podobnie w przypadku edycji kolorowych. Różnica będzie polegała liczbie wydrukowanych stron.

Jeśli chodzi o najtańszy wybór, który zapewnia przyzwoitą wydajność, to warto spojrzeć na zamienny tusz 652 w kolorze czarnym. Za cenę 100 zł możemy zapewnić sobie spokój na najbliższe 650 stron w kolorze czarnym.

Jeśli chodzi o kolorową wersję, to tutaj za 100 zł otrzymamy 400 stron w kolorze. Trzeba mieć jednak na uwadze, że drukowanie zdjęć będzie wiązało się z ograniczoną paletą dostępnych kolorów.

Rekomendowane tusze do drukarek HP 652 (kolorowe i czarne)

Jeśli chodzi o tusz do drukarki HP 652 czarny oryginał jest rekomendowany przez sprzedawców oraz producenta. Mimo że gwarantuje on najwyższą jakość wydruku, to często może być niedostępny – szczególnie w momentach zwiększonego zapotrzebowania na tego rodzaju produkty.

Trzeba mieć na uwadze, że jego ograniczona podaż powoduje wzrost jego ceny. Tusze do drukarki HP 652 w kolorze czarnym pozwolą na wydruk 360 stron w urządzeniach z serii Deskjet ink advantage. Cena za stronę jest znacznie wyższa niż przy zamiennikach. Według statystyk drukowanie czarnego tekstu jest 2, a nawet 3 razy bardziej ekonomiczne.