Urządzenie wielofunkcyjne HP f2420

Poszukując dobrego urządzenia wielofunkcyjnego w korzystnej cenie, warto wziąć pod uwagę HP f2420. To jedno z ciekawszych ekonomicznych urządzeń do drukowania, nieprzesadnie rozbudowane, ale dysponujące wieloma praktycznymi funkcjami przydatnymi w domowych zastosowaniach.

Podstawowe informacje

Urządzenie HP jest wyposażone w drukarkę atramentową. Oznacza to, że tusze do niej można nabyć w stosunkowo rozsądnych cenach, bez konieczności posiłkowania się zamiennikami. Drukarka jest wyposażona w nowoczesny mechanizm drukujący dwoma rozmiarami kropli. Skaner spełnia swoje podstawowe funkcje, jednak z pewnością nie jest to dobry wybór w przypadku zaawansowanych użytkowników, oczekujących rozbudowanych opcji skanowania. Kolejnym mankamentem jest fakt, że skaner nie jest wyposażony w żaden program do rozpoznawania tekstu. Urządzenie komunikuje się z komputerem wyłącznie za pośrednictwem portu USB. Nie posiada czytnika kart SD ani wyświetlacza LCD. O stanie drukarki i skanera informują kolorowe diody umieszczone na obudowie urządzenia.

Zalety HP f2420

Urządzenie wielofunkcyjne HP to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje ekonomicznej drukarki do domowych zastosowań. Można je nabyć w korzystnej cenie. Koszty tuszy i innych materiałów eksploatacyjnych również nie są zbyt wygórowane. Pod względem jakości wydruków nie można jej nic zarzucić, zwłaszcza jeśli stosowane są rekomendowane przez producenta oryginalne tusze. Jeśli przymknąć oko na pewne niedoskonałości skanera, które z pewnością rekompensuje niska cena sprzętu, urządzenie wielofunkcyjne HP można uznać za jedno z najlepszych w swojej klasie.